راهنمای ثبت آگهی
آموزش ارسال آگهی در سایت نقلیآموزش ویرایش آگهی ها در سایت نقلیآموزش ارتقا یا تمدید آگهی در سایت نقلیبرای مشاهده دیگر ویدیوهای آموزشی سایت نقلی می توانید به شبکه های اجتماعی ما که لینک آنها در پایین همین صفحه آمده مراجعه نمایید.
قوانین و مقررات
1. نقلی حق تایید و حذف آگهی های ثبت شده را بسته به تشخیص خود محفوظ می دارد.

2. تلاش برای ثبت آگهی با محتوای مجرمانه منجر به بلاک شدن دایمی شماره تلفن ثبت آگهی در سیستم نقلی می گردد.

3. در صورت شکایت بیش از 3 (سه) نفر ، آگهی مورد نظر از دسترس خارج و شماره تلفن ثبت آگهی برای مدت 1 (یک) ماه در سیستم بلاک می گردد.

4. آگهی های ثبت شده با عکس غیر واقعی مورد تایید قرار نگرفته و نمایش داده نخواهند شد.

5. آگهی های ثبت شده یا قیمت ، شرایط و مکان غیر متعارف مورد تایید قرار نخواهند گرفت.

6. آگهی های ثبت شده با تناقض در محل جغرافیایی و نقطه ی انتخاب شده روی نقشه مورد تایید قرار نخواهند گرفت.

حفظ حریم خصوصی
ما در نقلی تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا از هرگونه درز اطلاعات کاربران خود جلوگیری نماییم ، بدین منظور تمامی ورود و خروج اطلاعات شما از طریق الگوریتم های معتبر رمزگذاری شده و در میانه ی مسیر قابل مشاهده نمی باشد.

برخلاف رویه های معمول ، ما در نقلی هیچ دلیل و علاقه ای برای جمع آوری اطلاعات کاربران خود نداشته و به هیچ عنوان سابقه ی تحرکات کاربران خود را در هیچ بانک داده ای ذخیره نمی نماییم.

برای بالابردن امنیت آگهی های دریافتی و جلوگیری از هر گونه سواستفاده از سیستم ، ما تنها در هنگام ثبت آگهی ، آدرس IP کاربر آگهی دهنده را در سیستم خود ذخیره می نماییم ، این آدرس بعدن در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و ما فقط از آن برای شناسایی کاربران خاطی استفاده خواهیم نمود. این آدرس برای مدت 6 ماه پس از انقضا آگهی از سیستم ما حذف خواهد شد.

برای حفظ امنیت بانکی در سطح کاربران ، تمامی پرداخت های شما از طریق درگاه های واسط انجام شده و نقلی هیچ درگاه مستقیمی به هیچ بانکی نداشته و نخواهد داشت . بنابر این ما در هیچ جایی از سیستم نقلی دسترسی به اطلاعات کارت های کاربران و گزارشات پرداخت نداشته و تنها از طریق شرکت درگاه واسط تاییدیه پرداخت شما را دریافت می نماییم.
پاسخ به سوالات متداول کاربران (FAQ)
سوال : بدون اطلاع من ، برای ملک من در سایت شما یک آگهی ثبت شده است ، چگونه آن را حذف نمایم ؟
پاسخ : شما می توانید با ثبت شکایت با محتوای کلاهبرداری در صفحه ی آن آگهی و ارائه توضیحات ، شکایت خود را اعلام نموده و کارشناسان ما در اسرع وقت پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

سوال : آیا امکان ثبت آگهی بدون شماره تلفن وجود دارد ؟ چه اطلاعاتی از کاربران در سایت نقلی ذخیره می شود ؟
پاسخ : خیر ، ملاک تشخیص کاربران سایت شماره تلفن همراه بوده و نقلی هیچ اطلاعاتی از قبیل مشخصات فردی و آدرس ایمیل و غیره را در سیستم خود نگهداری نمی کند.

سوال : بدون اطلاع من با شماره تلفن همراه من یک آگهی در سیستم ثبت شده است ، چگونه ممکن است و چگونه آن را حذف کنم ؟
پاسخ : توجه داشته باشید که آگهی فقط با تایید پیامکی قابل ثبت است بنابر این فرد آگهی دهنده حتمن به تلفن همراه شما دسترسی داشته است ؛ در هر صورت برای حذف آگهی کافیست با همان شماره تلفن همراه وارد سیستم شده و در بخش مدیریت آگهی اقدام به حذف آن آگهی نمایید.

سوال : آگهی ثبت شده من بازدید کمی دارد ، برای بهبود نمایش و بازخورد بیشتر چه راه هایی وجود دارد ؟
پاسخ : شما می توانید از طریق مدیریت آگهی ، نسبت به تغییر آگهی خود به آگهی فوری اقدام یا آگهی خود را برای مدت 24 ساعت به بالاترین آگهی نمایش داده شده در شهر خود ارتقا دهید.

سوال : در زمان ثبت آگهی دچار اشتباهاتی شده ام ، آیا امکان ویرایش یا حذف آگهی وجود دارد ؟
پاسخ : بله ، از طریق صفحه ی مدیریت آگهی می توانید آگهی خود را حذف و یا محتوای آن را ویرایش نمایید ؛ توجه داشته باشید که با هر بار ویرایش ، آگهی شما باید مورد تایید کارشنان نقلی قرار بگیرد.

سوال : پس از پرداخت بانکی ، مبلغ از حسابم کم شده اما در سایت نقلی ثبت و اعمال نشده است ، چگونه این موضوع را پیگیری نمایم ؟
پاسخ : در صورتی که به هر دلیلی پس از برداشت از حساب شما ، خطایی در سیستم بانکی و یا نقلی رخ دهد ، مبلغ کسر شده حداکثر طی 24 ساعت به حساب شما بازگشت داده خواهد شد ، اما شما می توانید با ارسال ایمیل حاوی کد رهگیری بانکی که در اختیار دارید از کارشناسان ما درخواست اطلاعات تکمیلی داشته باشید.